fbpx Skip to content

O mně

hanaskosmetika.cz - o mně

Zdravím, jmenuji se Hana. Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh, jak jsem se stala kosmetičkou.

Už od mala jsem měla ráda péči o svou pleť a tělo. Bylo pro mě vždy důležité, abych se cítila zdravá a krásná. Proto jsem se rozhodla navštěvovat kosmetický salon, kde jsem si odpočinula a užila si relaxaci. Avšak jednoho dne, moje oblíbená kosmetička ukončila podnikání a já nevěděla, kam jít. Vyzkoušela jsem několik dalších salonů, ale nikdy už jsem nebyla tak spokojená.

A tak to začalo

Tehdy jsem si uvědomila, že bych se mohla stát kosmetičkou a nabízet svým zákazníkům to, co jsem hledala já. Chci, aby každý můj klient odcházel s pocitem, že byl v péči odborníka, který se mu věnuje individuálně a zcela přizpůsobí péči jeho pleti.

hanaskosmetika.cz - lehátko
hanaskosmetika.cz - fotka osvědčení

Pracuji již třetí rok a neustále se vzdělávám, aby se kvalita mé práce zlepšovala a poskytovala jsem vždy ty nejnovější techniky a postupy.

Nejnovější techniky a postupy jsou potřebné hlavně kvůli tomu, že se mění prostředí, ovzduší. Také samozřejmě hraje roli roční období. Věřím, že to není jen o tom udělat nějakou „proceduru“ snažím se zohlednit nálady, stravování a způsob života a na základě toho vybírám přípravky a metody, které jsou pro klienta nejvhodnější.

Kromě klasických kosmetických procedur nabízím také masáže, které pomáhají uvolnit napětí a zapracovat do pleti všechny přípravky.

Certifikace

Za poslední roky jsem absolvovala desítky školení.